Skip to content

Istorija ir ateitis

Savo kelią nekilnojamojo turto rinkoje pradėjome kaip sklypų individualiems namams vystytojai. Nuo 2016 metų kartu su partneriais rinkai pasiūlėme kelis šimtus sklypų Vilniaus mieste ir aplink jį. Netrukome įsitikinti, kad tiesiog sklypų pardavimas ir nekontroliuojama statyba sukelia begales problemų, kurias trumpai apžvelgsime žemiau. Šių problemų sprendimui ir buvo sukurti Lapino namai.

Istorija ir šiandienos individualių namų rinkos problema

Nekontroliuojamos statybos kaimynystėje

Dauguma naujų sklypų masyvų yra užstatomi chaotiškai. Rezultatas – tokio kvartalo naujakuriai yra pasmerkti kelis dešimtmečius gretimuose sklypuose kęsti nesibaigiančių statybų garsus ir dulkes bei rytais ir vakarais gatvelėse prasilenkinėti su statybine technika. Tai nepatogu ir nesaugu. Lapino namai yra vystomi gatvelėmis, etapais, todėl ši problema yra visiškai minimizuojama.

Infrastruktūros problema

Dauguma namų šiai dienai vis dar statomi neišvysčius inžinerinės infrastruktūros ir paliekant ją užbaigti patiems gyventojams. Tai neveikia ir sudaro begales problemų naujakuriams. Tuo tarpu pirkdami Lapino namus galite būti tikri, kad prie pat jūsų namų bus asfaltuota ir apšviesta gatvė. Dėl to gyventojams yra ir patogiau ir saugiau.

Architektūrinė netvarka

Chaotinės statybos garantuoja dar vieną dalyką – architektūrinę betvarkę ir negražią jūsų namų kaimynystę. Lapino namai nors ir dažnai yra skirtingi, bet gatvėse išlaikomas architektūrinis vientisumas, todėl yra užtikrinama graži ir tvarkinga kaimynystė.

Dalinės apdailos problema

Dauguma namų rinkoje vis dar parduodami su ­„daline apdaila“ arba kitaip sakant – tiesiog neįrengti. Namo įsirengimas – paprastai bent jau 6-12 mėn. trunkantis labai intensyvus darbas, kuris pareikalauja labai daug Jūsų laiko, o tuo pačiu ir daug aukų karjeroje bei šeimoje. Taip pat žmonės beveik visada smarkiai apsiskaičiuoja ir viršija numatytą biudžetą, terminus, nes stokoja patirties ir neįvertina to, kad namą įsirengti yra daug sudėtingiau ir brangiau nei butą. Lapino namai – namai tik su pilna apdaila – išsprendžia šią problemą.

Lapino namų plėtra, dabartis, ateitis ir vizija

Vystoma šiuo metu

Pirmieji Lapino namų kvartalai – akligatviai mūsų pačių sklypų projektuose „Vilniaus Kalvos“ ir „Bičiulių terasos“. Juose rasite puikiai išvystytą inžinerinę infrastruktūrą. Statybos vystomos etapais – gatvelėmis, kad statybos kuo mažiau trukdytų naujakurių ramybei.

Artimiausia plėtra – net du Lapino namų „miesteliai“

Naujai įsigytuose ir formuojamuose sklypų masyvuose planuojame nepardavinėti sklypų „nekontroliuojamoms“ statyboms, o juose patys sistemingai ir etapiškai per artimiausius kelis metus pastatyti beveik 500 namų. Artimiausiu metu Trakų r. (prie pat Bičiulių Terasų kvartalo) ir Vilniaus r. (netoli Gulbinų) iškils net du individualių namų miesteliai, kurių bendras plotas viršys 40 hektarų teritoriją.

Ateities vizija – satelitinės gyvenvietės

Mes tikime, kad individualių namų kvartalų ateitis – satelitinės gyvenvietės. Kol kas daugeliui sunku įsivaizduoti, kad galime gyventi 40–50 km nuo didmiesčio centro nutolusiame nedideliame miestelyje, kur daug daugiau žalumos, o dirbti Vilniuje ar Kaune – kaip berlyniečiai, londoniečiai ar kitų didžiųjų Vakarų Europos miestų gyventojai, kurie šiuose miestuose tik dirba arba mokosi, o gyvena ramesnėse vietose esančiuose miesteliuose palydovuose ir į darbą bei iš darbo patogiai ir be jokių kamščių važiuoja greitaisiais traukiniais. Vis dėlto mes neabejojame, kad patogūs gyventi satelitiniai miesteliai tarp Vilniaus ir Kauno – netolima ateitis.

Rinkitės Lapino namą naujai vystomuose kvartaluose

Bičiulių terasos

Vilniaus kalvos

Asiūklės parkas

Susisiekite su mumis


    Bičiulių terasosVilniaus kalvosAsiūklės parkas


    72m², 3 kamb.92-105m², 4 kamb.127m², 4 kamb.151m², 4-5 kamb.160-210m², 4-6 kamb.220-310m², 5-6 kamb.


    2024m.2025m.2026m.