Skip to content

Statyba ir įrengimas

Lapino namų sprendimai yra orientuoti ne tik į absoliučią kokybę bei patogumą, bet ir į tvarumą. Tai atsispindi Lapino namų pasirinkimuose – nuo projektavimo iki konstruktyvo medžiagų bei technologijų pasirinkimo.

Racionalus išplanavimas – mažiau yra daugiau

Lapino namai kuriami vadovaujantis racionalumo ir patogaus gyvenimo principais. Kurdami namus siekiame, kad visas plotas būtų panaudojamas kuo efektyviau tad iki minimumo sumažinome nenaudingus kvadratus tokioms erdvėms kaip koridoriai ir pan. Rezultatas – ne didelio ploto, bet itin erdvūs namai.

Pamatų konstrukcija

Pamatų įrengimui dažniausiai naudojame Finnfoam U formos liktinį klojinį. Gaunamas itin kokybiškas, šalčiui ir drėgmei atsparus pamatas. Ir išvengiama statybinių atliekų kalnų.

Sienų konstrukcija

Sienos statomos naudojant tvirtą blokelių-betono monolito konstruktyvą. Naudojame arba ISOSPAN arba DURISOL blokelius. Tai aplinkai draugiški blokeliai, kurie viduje turi iš karto sumontuotą apšildomąjį sluoksnį bei tuščią ertmę, skirtą betono užpildymui, po ko visa vidinė sienos dalis tampa betono monolitu. Gauname ypatingai tvirtas ir ilgaamžes sienas – daug tvirtesnes nei šiuolaikinis mūras. Ir visa tai su minimaliu kiekiu statybinių atliekų.
Šios sienos taip pat užtikrina ypatingai geras šilumos akumuliacines savybes – sienos žiemą akumuliuoja šilumą, o vasarą – vėsą bei ypatingai gerą garso izoliaciją.

Stogas

Stogų konstrukcija – santvarinė. Medinės santvaros gaminamos gamykloje pagal tikslius brėžinius ir tada sumontuojamos objekte. Apšiltinimui naudojame birią mineralinę vatą – medžiaga atspari drėgmei, todėl nesiveisia pelėsis. Medžiaga pasižymi dar ir tuo, kad su laiku nesukrenta ir turi aukščiausią nedegumo klasę. Ir vėl – praktiškai jokių statybinių atliekų!

Langai

Siekiant užtikrinti maksimalų komfortą gyventojams – Lapino namuose montuojami aukščiausios kokybės ilgaamžiai MEGRAME langai. MEGRAME – didžiausia langų gamybos bendrovė Lietuvoje, kuri džiugina savo klientus kokybiškais gaminiais jau 30 metų. Pagrindinė MEGRAME prekės ženklo idėja – unikalūs ir stilingi, praktiški ir ilgaamžiai, ekologiški ir energiją taupantys produktai ir sprendimai, įkvepiantys namus naujam gyvenimui.

Fasadas

Fasadui naudojamos natūralios ir ilgaamžės medžiagos – skalūno akmuo ir termomediena. Skalūnas tai natūralus akmuo, o termomediena – ilgą laiką aukštoje temperatūroje kaitinta mediena, kuri yra daug atsparesnė aplinkos poveikiui. Toks fasado sprendimas atrodo labai solidžiai, yra ilgaamžis ir reikalauja mažai priežiūros. Ir visiškai natūralus.

Vidaus pertvaros

Klientams, orientuotiems į aukščiausią kokybę, vidaus pertvaroms naudojame mėlyną Knauf gipso kartoną. Tai daug masyvesnis ir atsparesnis sprendimas nei standartinio gipso kartono pertvaros. Ant tokių sienų galima kabinti daug sunkesnius daiktus netaikant į profilį. Tokios pertvaros pasižymi ir daug geresne garso izoliacija nei standarinės pertvaros iš paprasto gipso kartono ar populiariausių blokelių.

Pilnas vidaus įrengimas ir individualumas

Vidaus įrengimui naudojame šiuolaikiškus dizaino sprendimus ir tik labai kokybiškas patikimų gamintojų medžiagas. Yra galimybė rinktis iš plataus sprektro apdailos medžiagų, o jeigu neišsirinksite – ne bėda – sudarysime galimybe įrengti su jūsų pačių atrinktomis medžiagomis.

Nepamirškite, kad pasirinkus namą su pilnu įrengimu:

  • nereikės pačiam ilgą laiką puse ar net visu etatu dirbti „darbų vadovu“ – savo laiką galėsite skirti savo pagrindinei veiklai ar šeimai;
  • tikėtina, kad į namą įsikelsite 6-12 mėn. ankščiau, nei pats organizuotumėte pilnos įrengimo darbus;
  • išvengsite patirties trūkumo sąlygoto išsipūtusio biudžeto;
  • nereikės pačiam rūpintis namo pridavimu. 

Šildymas, vėdinimas ir išmanus namų valdymas

Visi Lapinio namai yra šildomi naudojant ypač ekonomišką šildymo būdą – modernius ir ekonomiškus oras-vanduo šilumos siurblius. Šviežią orą užtikrina kiekviename name sumontuoti modernūs rekuperatoriai. Klientams, orientuotiems į absoliutų komfortą siūlome rinktis oro kondicionierius bei išmaniųjų namų valdymo sistemą, kurioje yra integruotas šildymo, elektros, užuolaidų, rekuperatoriaus valdymas. Tai atveria plačias komforto galimybes – pvz. tam tikrų iš anksto numatytų ir apgalvotų situacijų užprogramavimas ir vėliau įjungimas vieno mygtuko paspaudimu per išmanųjį valdymo pultą ar telefoną.

Saulės elektrinė ir išmanusis baterijos krovimas

Klientams, orientuotiems į ekologiją, siūlome sumontuoti hibridinę saulės elektrinę su akumuliatoriumi ir išmaniuoju jo krovimu. Tuomet nuo kovo iki spalio mėnesio jums savo vartojimui galimai nereikės ESO paslaugų. ESO gali būti reikalingas tik perteklinės el. energijos pasaugojimui šaltajam periodui. Net ir nesant ESO el. energijos pasaugojimo paslaugos, išmanusis akumuliatoriaus krovimas šaltuoju periodu užtikrins galimybę pirkti elektrą biržoje tomis valandomis, kai ji yra pigiausia, o naudoti tomis valandomis, kai reikia jums ir visiškai automatiškai.

Tokiu būdu išlaidas el. energijai sumažinsite kelis kartus net ir tuo metu, kai saulės elektrinė el. generacija bus labai maža.

Susisiekite su mumis


    Bičiulių terasosBičiulių parkasVilniaus kalvosAsiūklės parkas


    60-80m², 3 kamb.80-110m², 4 kamb.110-150m², 4 kamb.160-200m², 4-6 kamb.210-310m², 4-6 kamb.240-310m², 5-6 kamb.


    2024m.2025m.2026m.